Şirket Profili Yönetim Kalite Sertifikalar Referanslar İnsan Kaynakları İletişim
Ana Sayfa
Alüminyum
PVC
Cam
Duyurular
Sitemiz Yenileniyor!
Özcan Alüminyum web sitesi Divrigim.com tarafından yenileniyor...
 
Şirket Profili

1992 yılında alüminyum doğrama ve panjur imalatçısı olarak sektöre adım atan
ÖZCAN ALÜMINYUM çok kısa sürede göstermiş olduğu satış performansı ile 1993 yılında PVC pencere ve kapı sistemlerinin yayılmasıyla PVC doğrama sistemlerinin satıcı bayiliğini almıştır.

Alanında yeniliklere açık olan kuruluş, 1994 yılında Saray Alüminyum satış toptancılığını alarak bölgede bulunan diğer üreticilere mamül kaynağı sağlamıştır.

1996 yılında PVC doğrama satıcı bayiliğinden üretici bayi konumuna geçerek diğer satıcı bayilerin taleplerini karşılayarak sektörde tanınan bir firma olmuştur.

ÖZCAN ALÜMINYUM 2001 yılında, yaptığı yatırımlara çiftcam imalatını da ekleyerek bölgesinde büyük eksikliği gidermiş, üretimini yaptığı alüminyum ve PVC doğramalarda kendi imalatını kullanmış aynı zamanda diğer firmalarında ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Kuruluşundan günümüze kadar, ürün - hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemle birlikte 2004 yılında bunu belgelendirerek ISO 9001/2008 Kalite Sistem Belgesi’ ni almıştır.

2007 yılında ise Türk Standartları Enstitüsü’ nden Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni (HYB) alarak kaliteden ödün vermediğini tekrar göstermiştir.

ÖZCAN ALÜMINYUM, 1750 m2 kapalı alanda, Saray Marka alüminyum doğrama ve alüminyum cephe sistemleri, Pimapen Marka PVC doğrama sistemleri ve diğer ürün seçenekleri ile halen tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.